“Наша підтримка – запорука Перемоги”

За підтримки начальника управління освіти і науки Валерія Данилевського з метою реалізації проєкту управління освіти і науки “Наша підтримка – запорука Перемоги” та шкільного проєкту “Лист солдату” за ініціативи в.о. директора школи Інни Шевченко, учні разом з заступником директора з виховної роботи Наталії Коваль відвідали воїнів які перебувають на реабілітації в Комунальне некомерційне підприємство “Черкаський обласний клічний госпіталь ветеранів війни Черкаської обласної ради”, діти подякували їм за патріотизм і захист та пригостили смаколиками, кожна така зустріч дає наснаги і сили нашим захисникам.
    Дякуємо педагогічному колективу, батькам та вихованцям які долучились до участі в проєкті для підтримки наших військових.